EKSİZ OLUK / MONO OLUK
Eksiz Oluk; Çatıdaki bir sonraki dönüşe veya köşeye kadar yekpare(eksiz) olarak yerinde üretilmektedir. Çeşitli renk sesçenekleri mevcut olup ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
ÇİNKO OLUK
Çinko Oluk; Hammaddesi çinko olan oluk tipidir.0.5 mm kalınlığında elektrostatik fırın boyalı galveniz saclar eksiz olarak oluk şekline dönüştürülmekte ve montajı yapılmaktadr. Detaylı bilgi için tıklayınız.
GALVANİZ OLUK
Galveniz Oluk; Hammaddesi galveniz olan oluk tipidir. Söz konusu galveniz levhalar eksiz olarak oluk şekline dönüştürülmekte ve montajı yapılmaktadr. Detaylı bilgi için tıklayınız.
BAKIR OLUK
Bakır Oluk; Hammaddesi bakır olan oluk tipidir. Söz konusu bakır levhalar eksiz olarak oluk şekline dönüştürülmekte ve montajı yapılmaktadr. Detaylı bilgi için tıklayınız.
BACA KENARI
Baca Kenarı; Baca duvarlarından veya kenar duvarlarından gelen yağmur suyunun kiremit veya çatı kaplama malzemesinin üzerine aktarımını sağlayan sistemdir. Baca kenarı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
İNİŞ BORUSU
İniş Borusu; Çatı yüzeyinden oluklara aktarılan suyun zemin seviyesine veya kanalizasyona aktarımını sağlayan sistemdir. İniş borusu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
OLUK TAMİRİ
Oluk Tamiri; Eski oluklar zamanla yıpranmakta, suyu taşıyamamakta, suyun akmasında sebep olan delikler oluşmaktadır. Gerekli inceleme ve mülk sahibiyle yapılan ortak değerlendirmenin akabinde iş göremez bölgenin; lehim yoluyla tamiri, değiştirilmesi veya sistemin komple yenilenmesi yöntemleriyle oluk tamiri yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.